Anasayfa
   Haberler
   Ekran Kartları
   GPU Computing
   Jetson
   Konfigürator
   Bayiler
   Sürücüler
   Teknik Destek
   Terimler
   Forum
   Linkler

    Gelato Özellikler ve Avantajlar
  Gelato Sistem Gereklilikleri
  Gelato Deneme Sürümü
  Gelato Resim Galerisi

NVIDIA® GelatoTM 1.2
GPU-Hızlandırmalı Final-Frame Renderer


GelatoRendering'te (d)evrim

NVIDIA Gelato, filmcilik ve diğer high-end uygulamalar için güzel resimler oluşturmak için dizayn edilmiş software rendering sistemlerinde önemli bir aşama.
NVIDIA Quadro FX® profesyonel grafik donanımı ile hızlanan yazılım, resimleri bugüne kadar görülmemiş hızlarda render ediyor. Film ve TV profesyonellerinin günümüzdeki tüm isteklerine uygun özellikler sunan Gelato, hem esnek ve genişlemeye uygun mimarisi ile var olan prodüksiyon hattına kolayca entegre edilebiliyor, hem de geleceğin gereksinimlerini bugünden karşılıyor.

Gelato’nun dizaynındaki temel prensipler şu şekildeydi: NAB 2004 Millimeter Pick Hit Award
 • Render işlemini yeni ve devrimsel, programlanabilir grafik donanmı üzerinden hızlandırmak. Bu sayede, grafik donanım performanslarında meşhur 'Moore Kanunu'na göre beklenebilecek doğal performans artışlarının yanı sıra, ışıklandırma, gölgelendirme ve final rendering işlemlerinin interaktif önizlenmesini sağlamak.

   
 • Resim kalitesinden sıfır ödün, stabilite, güç, programlanabilirlik, esneklik ve en yüksek kalite film rendering sisteminden beklenebilecek diğer avantajlar. Özellikle, Gelato'nun grafik donanımını kullanmasının, rendering çıktı kalitesini azalt-ma-ması.


Anahtar Özellikler
 • Sinema Kalitesinde Resimler. Gelato, resim kalitesinden ödün vermez. Tam tersine; en güzel ve komplike sahnelerin en yüksek çözünürlüklerde render edilmesini sağlar.
   
 • Yapıma Hazır. Gelato, yaygın kullanımdaki profesyonel grafik donanım üniteleri ile çalıştığından, var olan prodüksiyon hattına entegre bir dizayna sahip.

   
 • İş Hattını Geleceğe Taşır. Gelato, donanım altyapısındaki değişiklik ve gelişmeleri otomatik olarak kullanır ve yönetir.
   
 • Birinci Sınıf Destek. Dünyadaki en iyi rendering mühendisleri ve 3D grafik alanının lideri NVIDIA tarafından sunuluyor ve geliştiriliyor.


Ürün Bilgi Detayları